Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa uskutočnilo V ZŠ v mesiaci december

December patrí medzi zimné mesiace a preto aj výzdoba našej školy sa niesla v znamení zimy. Postarala sa o ňu naša p. vychovávateľka spolu s deťmi. Hneď pri dverách nás víta netradičný, ale o to zaujímavejší snehuliak, ktorý je tiež dielom p. vychovávateľky.

1.12. Žiaci našej školy sa zúčastnili divadelného predstavenia Zlatá rybka v obci Veľké Hoste. Rozprávka nebola klasická, ako ju všetci poznáme, ale bola popretkávaná modernými prvkami s vtipným podtónom. Veríme, že deti si odniesli pekný kultúrny zážitok.

V mesiaci december sme zorganizovali súťaž o naj matematikára. Zúčastnili sa jej všetci žiaci a vyhodnotenie bolo po ročníkoch. Víťazom 2. ročníka bola Vaneska Michaličková, 3. ročníka Vilko Závodský a 4. ročníka Emka Marušková. Víťazi boli odmenení peknými vecnými cenami a diplomom. My, učiteľky veríme, že sa nám aj týmto zábavným spôsobom podarí vytvoriť záujem o tento predmet.

Žiaci 4. ročníka sa zapojili do projektu Moja škola a jeho prostredníctvom do súťaže Kozmix. Projekt je zameraný na získavanie vedomostí a zručností zábavnou formou. Ako poďakovanie za zapojenie sa do projektu, sme dostali od organizátorov malý vianočný darček v podobe plagátov, omaľovaniek a vianočných fólií na výzdobu okien.

22.12. sa v našej škole uskutoční malé vianočné posedenie pre žiakov, rodičov a starých rodičov. Deti si pod vedením p. učiteľky Nikolíniovej pripravili kultúrny program a nebude chýbať ani malé pohostenie. Všetci ste srdečne vítaní.

Keďže Vianoce už klopú na dvere, dovoľte mi, aby som Vám aj v mene mojich kolegýň zaželala krásne vianočné sviatky naplnené láskou, porozumením a rodinnou pohodou a v novom roku veľa osobných i pracovných úspechov.


Pridané: 21.12.2016 13:32:17

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »