Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa uskutočnilo v mesiaci marec

Marec je prvý jarný mesiac a preto sa i naša škola "obliekla" do jarných motívov. Vďaka patrí p. vychovávateľke Lenke Kakarovej a deťom v ŠKD.

Marec sa v tomto školskom roku niesol v znamení literárnej súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. 6.3.2017 sme v našej škole zorganizovali školské kolo tejto súťaže, kde umiestnenie žiakov bolo nasledovné: 1. miesto - Sofia Kakarová, 2. miesto - Filip Kyselica a 3. miesto - Sofia Labudová. Víťazka, Sofia Kakarová postúpila do súťaže málotriedok, ktorá sa uskutočnila 9.3.2017 v obci Dubodiel a získala 1. miesto. Opäť postúpila do obvodného kola v Trenčíne, ktoré sa konalo 17.3.2017 a v silnej konkurencii starších žiakov získala krásne 3. miesto. Blahoželáme! Sofia je dôkazom toho, že i žiačka z malej školy, z malej obce sa vie presadiť medzi mestskými školami. Nás, pedagógov teší, že nám rastie výborná recitátorka a jej úspech bude motiváciou pre ostatných žiakov.

Keďže marec je mesiacom knihy, aj v tomto roku sme so žiakmi zavítali do miestnej knižnice. Žiaci sa oboznámili s knižnými novinkami a preverili si vedomosti z literárnej výchovy v literárnom kvíze. Najlepšie obstáli S. Kakarová - 2. ročník, L. Belák - 3. ročník a S. Labudová - 4. ročník. Blahoželáme!


Pridané: 04.04.2017 13:21:12

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »