Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa uskutočnilo v ZŠ v mesiaci október

Mesiac október je mesiacom tekvíc a ovocia. Nezabudli sme na to ani my v škole a spolu s MŠ sme vyzdobili vstup do budovy. Na hodine pracovného vyučovania deti dokázali vytvoriť krásne motívy z ovocia.

21.10 Deň jablka. Všetky naše deti vedia, že jabĺčko je zdravé, pretože obsahuje veľa vitamínov. Na hodine výtvarnej výchovy sme si si tento deň pripomenuli formou maľby - magický obrázok z ovocia a aj pani kuchárka na nás myslela a k obedu nám pripravila pekné, chutné jabĺčka.

24.10. Medzinárodný deň školských knižníc. MŠ SR nám zaslalo žiadosť o spoluprácu pri realizovaní aktivity \\\"Čítame spolu\\\". Keďže minister školstva vyhlásil šk. rok 2016/2017 za Rok čitateľskej gramotnosti, s radosťou sme sa do aktivity zapojili. Presne o 9,00 hod. sa uskutočnilo spoločné čítanie rozprávok. Žiaci 2. a 3. roč. čítali od Ľ. Feldeka Hru pre tvoje modré oči a žiaci 4. roč. od D. Taragela Rozprávky pre neposlušné deti. Myslíme si, že aj týmto spôsobom sme deťom zatraktívnili čítanie kníh a posilnili pocit spolupatričnosti a súdržnosti.

27. októbra - Úcta k starším. Mesiac október je venovaný našim starým rodičom. Pri tejto príležitosti sme babkám a dedkom pripravili spolu s deťmi MŠ krásny kultúrny program, za ktorý nás starí rodičia odmenili veľkým potleskom.



Pridané: 09.11.2016 14:57:19

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »