Detail oznamu

back Naspäť

Akcie základnej školy

Kategória: Základná škola | Podkategória: Aktuality
 
back Zobraziť galériu

Čo sa uskutočnilo v ZŠ v mesiaci apríl

Apríl patrí medzi mesiace, kedy slávime Veľkú noc. I naša škola si tento sviatok pripomenula vďaka p. vychovávateľke Lenke Kakakovej , ktorá spolu s deťmi v ŠKD odela našu školu do symbolov Veľkej noci.

4.4. Deň otvorených dverí - v tento deň mali možnosť našu školu navštíviť predškoláci z MŠ, aj ich rodičia. Prezreli si priestory školy a zúčastnili sa aj vyučovacieho procesu, kde preukázali svoje vedomosti a zručnosti. Musíme skonštatovať, že naši predškoláci sú veľmi dobre pripravení na vstup do školy.

5.4. Ukáž, čo vieš - zorganizovali sme súťaž zameranú na prezentáciu detí toho, čo majú radi, čo ich zaujíma, na čo majú talent. Všetci zúčastnení žiaci preukázali veľkú zručnosť v tom, čo odprezentovali, ale porota predsa len udelila cenu dvom žiakom: Samkovi Lobotkovi za krásnu hru na keyboard a Filipovi Kyselicovi za zaujímavú prezentáciu o traktoroch. Blahoželáme!

12.4. Zápis do I. ročníka - v tento veľký deň preukázali predškoláci svoje vedomosti a zručnosti pri vypracovávaní pracovných listov, prednese básničiek a veľmi pekne zodpovedali na zvedavé otázky pani učiteľky. Ako poďakovanie si od nás odniesli malý darček. Tešíme sa na vás v septembri!

24.4. - 30.4. Týždeň hlasného čítania - škola sa zapojila do tohto projektu pod záštitou "Združenia Orava." Cieľom projektu je podporiť záujem o čítanie. Do projektu boli zapojení aj rodičia. Žiaci čítali alebo rodičia im čítali knihu podľa vlastného výberu a popritom plnili zadané úlohy. Po skončení žiaci obdržali certifikát. Dúfame, že i tento projekt prispel k záujmu našich detí o čítanie.

28.4. Stavanie mája v obci - deti z MŠ spolu s našimi deťmi pripravili krátky kultúrny program venovaný najkrajšiemu mesiacu v roku - máju.


Pridané: 05.05.2017 12:28:09

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »