Detail oznamu

back Naspäť

Tatran Bobot je jesenný majster ale ...

Kategória: Tatran Bobot | Podkategória: Oznamy TJ Tatran Bobot
 
back Zobraziť galériu

Posledný zápas jesene Dolné Srnie – Bobot 1:5 (1:2)
Góly: Lukáš Jonis (3), Branislav Galko (2)
Rozhodoval: Rožník
Divákov: 50


V poslednom zápase jesennej časti III. triedy Sever, Bobot zaknihoval veľmi cenné víťazstvo a zapísal si na svoje konto vzácne tri body, ktoré ho korunovali za jesenného majstra. Veľmi dobre pripravený súper z Dolného Srnia pritlačil Bobot okamžite od úvodu stretnutia. Bobot však podporovaný dobrou obranou neurobil chybu, a tak dva krát presne udrel a bolo 0:2. Domáci sa však nevzdávali a gólom „do šatne“ po zaváhaní obrany Tatranu znížili na rozdiel jediného gólu. Druhý polčas sľuboval veľké futbalové divadlo. Bobot si už nedovolili žiadne vážnejšie zaváhanie, práve naopak zvýšil svoj jednogólový náskok a bolo rozhodnuté.

Tatran je opäť po roku jesenným majstrom, čo je skvelé, ale treba zostať pri zemi a nepodľahnúť opojeniu polovičného víťazstva. Už minulý rok (sezóna 2007-2008) sme sa rovnako radovali z jesenného primátu a plný nádejí sme sa hotovali popasovať sa s Opatovou o absolútne víťazstvo v súťaži. Situácia je veľmi podobná aj tento rok, na jar nás však čakajú ešte väčšie prekážky v podobe neustále napredujúcich Horňán, vždy silných Motešíc a určite bez šance nebude ani Omšenie. Moravské Lieskové napriek svojmu druhému miestu v tabuľke do tejto „vyberanej spoločnosti“ nepatrí, keďže by nepostupovalo do našej časti II. triedy o postup do ktorej sa tu hrá. Máme naozaj veľkú šancu a veľkú možnosť, aby sme konečne získali postup pre Bobot, ale čakajú nás aj naši tradiční a veľkí súperi.
Pevne veríme, že po zimnej príprave bude Tatran nie iba jesenný majster ako lanský rok. Chlapci, držíme palce, je to na vašich kopačkách, už na jar.


Pridané: 26.10.2008 21:30:44

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »