Detail oznamu

back Naspäť

Tatran Bobot je Jesenný majster!

Kategória: Tatran Bobot | Podkategória: Oznamy TJ Tatran Bobot
Linka: Tabuľka
 
back Zobraziť galériu

TJ Tatran Bobot sa po skončení prvej časti ligy pred zimnou prestávkou môže pochváliť primátom jesenný majster.

Náš futbalový klub prešiel jesennú časť ligy bez jedinej prehry a nie iba to, dokonca všetky zápasy vyhral. Absolutórium za uvedený stav patrí hrajúcemu trénerovi Ľubomírovi Pšenkovi a všetkým hráčom, ktorých zoznam uvádzame v abecednom poradí: Čerňanský Daniel, Čerňanský Zlatko, Džubina Michal, Galko Branislav, Hloža Milan, Jonis Lukáš, Jonis Zdenko, Káčer Peter, Klamár Michal, Kňaze Juraj, Kožej Ondrej, Masár Michal, Matuška Martin, Mokráň Ján, Petrek Martin, Poláček Peter, Pšenka Martin, Sokolík Daniel, Sokolík Miroslav, Stračiak Marek. Všetci naši hráči bez rozdielu koľko času odohrali sa pričinili o výsledok, ktorým práve oni posunuli náš futbalový klub bližšie k vytúženej méte.
Počas jesennej časti sme mali možnosť vidieť nádherné futbalové predstavenia, z ktorých Tatran vyšiel vždy ako víťaz. Medzi jednoznačne najsilnejšie zážitky aktuálneho ročníka súťaže patril predposledný zápas u nášho suseda v Horňanoch. Toto stretnutie patrilo medzi absolútny klenot vo vystúpení Tatranu Bobot a zaradilo sa k neopakovateľným zážitkom každého futbalového fanúšika z Bobota.
Netreba sa uchlácholiť a predčasne oslavovať postup. Faktom zostáva, že naši chlapci sú ešte len v polovici svojho cieľa. Obdobne sme sa tešili pred dvoma rokmi, kedy sme rovnako kraľovali našej súťaži po jeseni, ale napokon nám prvenstvo uniklo. Pevne veríme, že teraz je situácia úplne iná. Mužstvo má svoju silu, je dostatočne vyzreté, s futbalovým espritom a chuťou po víťazstvách. Všetci fanúšikovia budú na jar veľmi držať palce, aby sa to podarilo. Je to na vašich kopačkách chlapci!Pridané: 24.10.2010 22:06:27

Zdieľať: Google Facebook Twitter

back  Diskusia k oznamu: back Pridaj názor
Čítať celú diskusiu | Počet reakcií: 0
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »