Fórum

plus Pridaj príspevok

comment opitubatikoca

11.07.2019 23:56:08

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> aql.qciq.bobot.sk.qvj.wp http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

comment udifoxe

11.07.2019 23:35:16

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin No Prescription <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin 500 Mg</a> oqj.njbl.bobot.sk.wad.bt http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

comment Tomass

19.06.2019 11:50:35

Hypotekárny úver, spotrebný úver, podnikateľsky úver
Pôžičky 1000 – 150 000 €.
Pre zamestnancov, dôchodcov, obchodníkom, zdravotným sestrám, dodávateľom, pracovníkom mimo Slovenska a iným
Schválenie a vyplatenie do 24 hodín.
E-mail: lamexcellp@gmail.com
 
comment Ivana

05.04.2019 15:11:35

Dobrý deň...nečítam príspevky, ale nedávno som sa dozvedela že sa pri prerábke KD odstránili sedačky, ktoré boli podľa mňa a aj iných občanov vo veľmi dobrom stave a tiež veľmi praktické čo sa týka rôznych akcii ako sú: divadlo...Deň matiek ... Vianočná besiedka ...hudobný koncert Boboťanky a iné ...V širokom okolí sme mali pohodlné sedenie....sedieť na drevených stoličkách v jednej rovine aby som pozerala na chrbát niekomu pred sebou sa mi nezdá vôbec lákavé....a už vôbec nie pohodlné. ...a to nehovorím o starších občanoch. Keď tak počítam tak mi stále vychádza viac akcií ako tanečných zábav tak naozaj neviem čo sa tým sledovalo ....že sme si zničili KD. Vyjadrenie pár ľudí...že isto sa nepôjde posadiť na studenú hrkotajúcu stolicu bude len dopad zlého rozhodnutia o ktorom mala rozhodnúť verejnosť a nie pár poslancov. Škoda :-(
 
comment -- Nezobrazené --
 

28.03.2019 13:17:14


-- Nezobrazené pre nevhodný alebo neslušný, resp. vulgárny obsah! --

Na základe žiadosti dotknutej osoby Bobot.sk stiahol pôvodný príspevok. Dotknutá osoba (fyzická aj právnická) má na základe právnych predpisov SR možnosť domáhať sa ochrany svojho dobrého mena.


26.03.2019 14:26:52

Dobrý deň, chcem sa podeliť o svoje úžasné svedectvo Potom, čo som bol vo vzťahu s manželom celé roky, on sa so mnou rozišiel, urobil som všetko, čo bolo v mojich silách, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo zbytočné, chcel som ho späť tak veľmi kvôli láske, ktorú mám pre neho som ho prosil o všetko, sľúbil som, ale on odmietol. Vysvetlil som svoj problém môjmu priateľovi a ona navrhla, že by som mal radšej kontaktovať kúzelník, ktorý by mi mohol pomôcť vrhnúť kúzlo, aby som ho priviedol späť, ale ja som typ, ktorý nikdy neveril v kúzlo, nemal som inú možnosť, ako to skúsiť, ja e-mailom poslal kúzelník, a on mi povedal, že nie je problém, že všetko bude v poriadku pred tromi dňami, že moja ex sa ku mne vráti pred tromi dňami, vrhne kúzlo a prekvapivo na druhý deň to bolo okolo 16 hodín. Moja ex ma zavolala, bol som tak prekvapený, odpovedal som na výzvu a všetko, čo povedal, bolo, že je tak ľúto všetkému, čo sa stalo, že chce, aby som sa k nemu vrátil, že ma tak miluje. Bola som tak šťastná a šla som za ním, že sme opäť žili spolu šťastne. Odvtedy som urobil sľub, že každý, koho poznám, že má problém s vzťahom, by som pomohol takejto osobe tým, že by som ho odkázal na jediného skutočného a mocného kúzelníka, ktorý mi pomohol s mojím vlastným problémom. e-mail: babawalewiseman01@gmail.com môžete ho poslať e-mailom, ak potrebujete jeho pomoc vo vašom vzťahu alebo v akomkoľvek inom prípade.

Kúzla lásky
Zarobte si dobré peniaze alebo vyhrajte v lotérii.
Dosiahnuť úspech v podnikaní.
Duchovné problémy.
Vyhrajte súdny prípad.
Pozrite sa na svojho životného partnera.
Získajte dobre platenú prácu.
Získajte kontrolu nad svojím manželstvom.
Získať láskavosť a získať príťažlivosť od ľudí.
Vráťte sa stratené peniaze.
Lieči vás všetkých chorôb. liečiteľné a nevyliečiteľné.
Riešiť problémy s tehotenstvom a žehnať vám s deťmi atď.

Kontaktujte tohto veľkého muža, ak máte nejaký problém s trvalým riešením
prostredníctvom babawalewiseman01@gmail.com
WhatsApp: +2348129806153

Poďakuješ mi neskôr

comment Alena K.

12.03.2019 08:30:30

Týmto sa chcem ospravedlniť za chybu...(architekt)....cez ten mobil to niekedy skáče....moderná doba....všimla som si to až po odoslaní....pekný deň všetkým ....
 
comment Alena K

11.03.2019 19:32:53

Dobrý večer,
Prehodnotenie územného plánu obce na mimoriadnom zasadnutí skončilo príslubom zo strany obce a bude stretnutie s pánom archytektom ,kde bude možnost opýtať sa na nejasnosti v návrhu územného plánu obce.
Presný termín stretnutia bude oznámený.
 
comment Zlatica

10.03.2019 20:07:37

Dobrý deň, neviem ako mám brať vaše PS: ( smerované mne konkrétne ) , či ako irónia alebo čo to vlastne je. Pán Doktor, ja som nepovedala ani raz , že ste starý. Vy sám ste aj tu napísal, že ste chcel odľahčiť situáciu pripomienkou na Váš vek. Tiež ste napísal,že ste hovoril rýchlo a možno nezrozumiteľne. A tak možno aj moja reakcia Vám prišla taká. Ja len chcem bojovať za nás mladých. A ako pani starostka povedala, nikto nikomu nič neberie, a všetko je o komunikácii a dohode. A pokiaľ sa týka toho popola si sypania na hlavu, myslím si že sme si ho sypali dosť. A aj fatálna chýba voči rodine Kyselicovych, bude napravená. Nechcela som reagovať tu na stránke, ale chcem len povedať. Ja si vážim každého človeka v našej obci , a tých starších asi viac za ich skúsenosti. Ja sa som len rada, za každú radu , skúsenost a postrech od každeho občana. PS: Ospravedlňujem sa za prípadné chyby, pretože píšem len cez mobil. S pozdravom najmladšia poslankyňa &#128512;

comment A. Doktor

10.03.2019 17:34:40

Prehodnotenie územného plánu obce Bobot,

tak bol nazvaný 3. bod programu mimoriadneho zasadnutia OZ. Podnetom bola nesprávne navrhnutá (zakreslená) miestna komunikácia na rozvojovej ploche č. 8 ( pozri na mape ÚZEMNÝ PLÁN OBCE (ďalej len ÚPN ). Problematická je aj rozvojová plocha č. 3, ktorá zbytočne znehodnocuje záhrady občanov obce.

Idúc na zasadnutie OZ v duchu som rozmýšľal, ako by som na úvod odľahčil kritiku starostky obce a poslancov. Napadlo ma, že pochválim grafickú časť ( výkresy za ich farebnosť) alebo sa spýtam, aká je veková hranica pre diskutujúcich, keďže plocha č. 3 sa má realizovať v roku 2030 ( budem mať 85, ak budem mať ). Kritika spočíva v tom, že väčšina rozvojových plôch je navrhnutá na súkromných pozemkoch, a orgány obce (starostka a poslanci /ďalej len SAP) nezabezpečili takú informovanosť o tak závažnom dokumente ( ktorý určuje rozšírenie zástavby obce do roku 2035 ), aby sa najmä vlastníci pozemkov mohli k návrhom vyjadriť, a ÚPN schválili v 9/2018 so zjavnými chybami. Očakával som, že si budú „sypať popol na hlavu“.

Začiatok vystúpenia starostky obce tomu nasvedčoval. Postupne sa argumentovalo tým, že SAP navrhovali iné smerovanie miestnej komunikácie ( na P3/30 ), a to projektant z neznámych dôvodov nedodržal, a oni sa tomu tiež čudujú. Popol sypali na hlavu projektanta. Neskôr SAP začali argumentovať; prečo Alenka K. prišla na chybu až teraz, keď ÚPN bolo schválené 9/2018 ? Na nevypovedanú otázku od prítomných vlastníkov pozemkov, prečo v čase pripomienkovania ÚPN oni ( SAP) na nesprávne nakreslenú miestnu komunikáciu neprišli ? začali sa obhajovať tým, že bolo potrebné ÚPN schváliť, aby sa mohla čerpať dotácia poskytnutá Ministerstvom výstavby a regionálneho rozvoja. Spochybňovať ÚPN nie je možné, lebo by obec musela vrátiť peniaze. Už to vyzeralo tak, že zodpovednými za chyby vo schválenom ÚPN sú obyvatelia obce.

Netrpezlivo som sa hlásil o slovo. Pred očami som videl „Oznam o začatí obstarávania Územného plánu obce Bobot“ Okrem slova oznam, všetko slová, za ktorými som nevidel žiadny obsah. .... Navrhované zámery, požiadavky a podklady mali občania a iní predložiť najneskôr do 30 dní. Vyvesené 24.5.2017. Podpísaná starostka obce. Ako som sa máji 2018 dozvedel, nikto nepredložil nič. Ako by aj mohol!

Keď som dostal slovo, tak som použil variant dve. Že som starý, a rozvojová plocha č. 3 sa bude realizovať v roku 2030, či môžem mať pripomienku ? (malo to byť odľahčenie kritiky, ale nebolo). Z obsahu diskusie som bol rozčúlený; hovoril som rýchlo, nezrozumiteľne : „ Podstata problému nie je, že schválený UPN obsahuje zjavné chyby. Podstata problému je v tom, že obec plánuje výstavbu domov na 15 rokov dopredu na cudzích pozemkoch, a starostka a poslanci neoboznámia o tom ani vlastníkov pozemkov. Nikto v obci nevie, čo vecne znamená obstarávanie ÚPN. Pritom SAP mali na to dostatok času ( 16 mesiacov).“ Až potom som hovoril o rozvojovej ploche č. 3. Pozemky na Záhumní sú až po Bobotský potok vo vlastníctve tých čo tam bývajú alebo bývali. Je nepochopiteľné, prečo plocha č. 3 zasahuje do polovice našich záhrad, a znehodnocuje náš majetok? Stačí posunúť rozvojovú plochu č. 3 smerom k Bobotskému potoku. Hovoril so o špecifikách pozemkov na Záhumní, ktoré sú úzke, a pozemky na strane potoka sú neoplotené a slúžia ako vstup pre poľno-techniku ( neviem, či SAP rozumeli o čom hovorím, chýbala tabuľa a krieda)..
Podporil ma nový stavebník montovaného domu na našej ulici. Jeho dom hranica rozvojovej plochy č. 3 rozdeľuje na polovicu. Už ani neviem začo najmladšia poslankyňa pochválila nového stavebníka s dôvetkom, „ ... lebo si mladý, p. Doktor nechce umožniť mladým ľuďom stavať domy, lebo je starý ! ? „ Starostka obce viackrát ubezpečovala, že vlastníci pozemkov o ne neprídu, že sa budú môcť slobodne rozhodnúť, či pozemky predajú alebo nie. Pokračujúcej debaty o tom, aké príjme OZ uznesenie som sa už nezúčastnil.

ZÁVER
Znenie zákona o obecnom zriadení v § 11b Zhromaždenie obyvateľov obce :Na prerokovanie obecných vecí môže obecné zastupiteľstvo zvolať zhromaždenie obyvateľov obce alebo jej časti.
Neviem pochopiť, prečo OZ nezvolalo v roku 2017/2018 zhromaždenie obyvateľov; Program : ÚZEMNÝ PLÁN OBCE BOBOT ? Je to prejav arogancie moci ( právomoci dedinských rozmerov ) ?

P.S. : ( do pozornosti najmladšej poslankyni) V tomto konkrétnom prípade ( plocha č. 3) nie je rozhodujúce že som starý ale to, že som vlastníkom pozemku. Zdá sa mi, že máš pred sebou skvelú kariéru v regionálnej politike.
 
comment obecný príspevok

06.03.2019 20:35:15

Dobrý večer.

Mýliš sa, Alena K., ak sa domnievaš, že Tvoje obavy sú zbytočné, že územný plán sa nemusí dodržať, lebo Vaša rodina nepristúpi na to, že pán architekt rozdelil cestou Váš pozemok na dve časti.

V apríli 2018 v reklamnom a informačnom týždenníku PARDON ( týždenníku zasielanom do schránok obyvateľom miest trenčianskeho kraja) poslanec v Dubnici nad Váhom napísal : DUBNICA NAD VÁHOM BUDE MAŤ NOVÝ ÚZEMNÝ PLÁN. Z článku citujem .“ Ešte aj dnes sa mnohí mylne domnievajú, že keď mesto zabezpečuje územný plán, môže si navrhnúť aktivity len na mestských pozemkoch. Schválený územný plán je platný pre všetkých. Prijíma sa formou VZN hlasovaním v mestskom zastupiteľstve. Na jeho príprave sa podieľajú jednak primátor mesta, odborné útvary mesta, ako aj poslanci v odborných komisiách. V konečnom dôsledku rozhodnú poslanci 3/5 väčšinou hlasov. Treba podotknúť, že jeho príprave a schváleniu predchádzajú mnohé prerokovania a pripomienkové konania s občanmi mesta, vlastníkmi pozemkov a štátnymi orgánmi. Výsledná podoba územného plánu je DOHODOU zúčastnených na procese, schválením sa územný plán povýši na zákon platný v rozsahu jeho záväznej časti.“
Po prečítaní článku, ako drobný vlastník pozemkov v obci, som asi 20. 4. 2018 požiadal OcÚ o zapožičanie materiálu ZADANIE NA ÚZEMNÝ PLÁN OBCE BOBOT. Materiál spracovala spol. s.r.o. ( ktorá spracovala aj územný plán ) v 7/2017 a upravila v 9/2017. Zadanie bolo schválené obecným zastupiteľstvom obce. Materiál bol v rozsahu 36 textových strán. Členil sa na 21 kapitol, z nich v 6-ich sú údaje o minulosti obce( zhodné s 30. str. textu Územný plán obce Bobot - text riešenia ), v 14-tich popisoval aké požiadavky musia byť v územnom pláne obsiahnuté ( na rozvoj dopravy, na ochranu kultúrneho dedičstva, na ochranu pôdy, na urbanistickú kompozíciu atď... ) , v 21. kap. boli zhrnuté podklady vypracovania zadania. Celý materiál bol veľmi obecný, text v prvých šiestich kapitolách bol prevzatý z PHSR obce Bobot, niektoré údaje nemali žiadny logický vzťah k územnému plánu obce ( napr. vegetácia – latinské názvy kde-akých lišajníkov; počet obyvateľov obce v roku 1869!, 1890, 1910, 1930, 1948 ; skladba obyvateľstva podľa vierovyznania ; a drobné nepresnosti, napr. ZŠ s MŠ tvorí jeden právny subjekt ). Pripomienky k ZADANIU, v čase keď to bolo aktuálne, neboli žiadne.
Z údajov v ZADANÍ vyplynulo, že v rokoch 1991-2011 sa v obci postavil v priemere 0.8 domu za rok, v obci je 63 neobývaných domov, ktoré je potrebné postupne asanovať ( na ich mieste postaviť nové domy + zastavať ulicu Záhumnie obojstranne smerom k zdravotnému stredisku ( + 9 nových domov ) spolu do roku 2035 "priestor“ pre 72 nových domov, čo znamená postaviť v priemere 4.8 nových domov každoročne do roku 2035. ( Najviac domov sa postavilo v rokoch 1948-1990, priemerne 2.8 domu za rok. Z pohľadu zaberania novej pôdy na stavbu domov som považoval vec ( z môjho pohľadu ) za vyriešenú a o ďalší osud územného plánu obce som sa prestal zaujímať. Čakal som, kedy pred schvaľovaním územného plánu budú vykonané „mnohé prerokovania a pripomienkové konania s občanmi “ našej obce. ALE ŽIADNE ROKOVANIA NEBOLI, ANI S OBČANMI ANI S VLASTNÍKMI POZEMKOV.
Asi koncom júna 2018 ma oslovil mne neznámy mladý muž z Bánoviec s priateľkou z Lehoty, aby som im predal 26m2 pôdy, ktorú som zdedil po mame na Lehote. Parcelu som predal, lebo všetci žijúci vlastníci pozemok predávali. Vtedy som sa dozvedel, že na OcÚ je k dispozícii územný plán obce. Keďže som nemal žiadne informácie o jednaniach s občanmi obce, domnieval som sa, že sa jedná o predbežný návrh územného plánu. Až 4.3.2019 som dodatočne zistil, že som predal 26 m2 parcele v navrhovanej rozvojovej zóne č. 10 ( ONI VEDELI ? A MY NIE ).

Pozerám schválený územný plán obce. Pozerám sa na navrhovanú rozvojovú zónu č. 3 a neverím vlastným očiam. Dve tretiny parcele, ktorá patrí do intravilánu obce, na ktorej otec postavil dom p.č. 191, kde sú ovocné stromy, pestujem zemiaky, parcele, ktorú kúpil v roku 1944, ktorej súčasťou je parcela pred domom na ktorej je vozovka, starostka a poslanci navrhli a schválili na výstavbu domov pre niekoho neznámeho.

Alenka K., som rád, že si upozornila na územný plán obce na webovej stránke, páči sa mi odhodlanie Vašej rodiny. Ja mám obavy. Obavy mám preto, čo som už napísal. ŽIADNE ROKOVANIA našich zástupcov NEBOLI, ANI S OBČANMI ANI S VLASTNÍKMI POZEMKOV. A nikto z poslancov na to neupozornil. Za uznesenie hlasovali: 5 poslanci Proti: 0 Zdržal sa: 0

Ďakujem za pozornosť. A. Doktor


P.S. k príspevku MAJETOK a MAJETKOVÉ VYROVNANIE : Moje podanie na okresný súd na začatie dodatočného konania o dedičstve parcely pred domom na Záhumní zo dňa 3.5.2018 rozhodol okresný súd 29.1.2019 tak, že som sa stal vlastníkom inej parcele v inom katastrálnom území.

comment Alena K.

28.02.2019 19:02:07

Oprava. Územný plán bol schválený v septembri minulého roka samozrejme....
 
comment Alena K.

28.02.2019 18:59:15

Dobrý večer,
myslela som si,že sa dostatočne zaujímam o veci verejné a že viem čo sa v našej obci deje. Územný plán našej obce ,schválený v septembri tohoto roka ma však z tohoto omylu vyviedol.
Ak by som sa viac zaujímala ,nebola by som nemilo prekvapená z plánov možného využitia a výstavby na pozemkoch v našej obci.
Vedela by som a bola by som s tým stotožnená,že pán architekt rozdelí cestou náš pozemok na dve časti a táto cesta bude pokračovať cez pozemok a dvor mojich svokrovcov ( Gabriel Kyselica) a tu vyústi na hlavnú cestu.
Môžete si to pozrieť na hlavnej stránke obce ,vpravo hore . Mňa osobne sa týka sektor 8. A možno aj vy zistíte aké sú budúce plány využitia tých vašich pozemkov. A možno sa mýlim a budem sa nádejať a veriť ,že vy ostatní ste neboli takí ľahkovážni,že ste sa oboznámili s týmto plánom,že s ním súhlasíte ,inak by predsa nemohol prejsť bez pripomienok...
Verím,že obec dodržala všetky zákonom stanovene povinnosti o oznámení tohto územného plánu ako aj samotného pripomienkového konania,na ktorom sa nikto nezúčastnil,aspoň čo viem...
Sme naozaj tak ľahostajní k veciam verejným? Ja sa skôr nemôžem zbaviť pocitu ,že táto téma nebola dostatočne odkomunikovaná s občanmi a väčšina ani nevie ,že niečo také sa pripravovalo a schválilo...
A možno sú moje obavy zbytočné a že takýto plán je fajn mať,ale nemusí sa striktne dodržať,lebo naša rodina nepristúpi na takéto riešenie aspoň čo sa našich pozemkov týka...

pekný večer všetkým...
 
comment Obcan

28.01.2019 17:56:08

Dobry den.Dnes som sa nahodou dozvedel ze nasi poslanci mienia odstranit zatahovaciu sedackovu zostavu z kulturneho domu.Myslim si ze toto sedenie ktore je funkcne nesluzi len tym siedmim vyvolenym ale sluzi nasim detom vnukom a vnuckam a hlavne nasim dochodcom pri roznych kulturnych podujatiach a este by mohlo dlho sluzit.Keby to bolo v nejakom dezolatnom stave a nebezpecne pre obcanov nemam namietky.Poprosil by som poslancov aby zvazili tento zasah .Hlavne si myslim ze k tomuto by sa mala vyjadrit sirsia verejna obec a nie par jedincov lebo to sluzi nam vsetkym.Apropo myslite si ze likvidacia tej supravy bude zadarmo?
 
comment Lukáš

12.01.2019 14:48:41

Budme radi že je aspom trocha snehu....:))

comment Nespokojný občan,občania

06.01.2019 11:08:13

Dobrý deň,
tak ako býva v našej obci dobrým zvykom každý rok, znova a znova sa obec nevie postarať o zimnú údržbu ulíc.Všetky ulice máme zľadovatené , postarší občania majú problém prejsť napr. do kostola alebo obchodu, často ani radšej túto cestu neabsolvujú , kedže je to veľmi nebezpečné a obávajú sa o svoje zdravie.
Posypový piesok čo dala obec doviezť pri starú krčmu je asi na okrasu dediny.Treba ho tam nechať ešte aspoň 10 rokov aby sa aklimatizoval, kým sa bude môcť použiť.

V čase kedy boli cesty,ulice a chodníky naposledy udržiavané bolo za starostovania p .Tunegu.
Cesty boli odhrnuté,posypané,posolené a hlavne bezpečné pre občanov!

Je také náročné udržiavať pár kilometrov ulíc,pár dní do roka?
Ozaj treba tak šetriť a čakať kým sa stane nejaký vážny úraz???
 
comment Róbert Fereje

17.12.2018 20:20:04

Pred vyše rokom som vyzval starostku obce Bobot na obecnom úrade aby odstránila zvody zo strechy z jej domu ktoré vypúšťajú dažďovú vodu na pozemok môjho brata, je to prístupová cesta k jeho domu. Nikto z rodiny nedal súhlas, aby uvedené zvody mohli smerovať na bratov pozemok. Pred vyše rokom mi sľúbila že uvedené zvody odstráni do konca roka 2018. Uvedené zvody sa nachádzajú asi 120 cm od prístupovej cesty k domu. Keďže z nich pri daždi ide veľa vody tvoria sa tam kaluže ktoré v zime zamŕzajú a vzniká veľká plocha ľadu kde hrozí riziko úrazu. Keď dlho prší voda z uvedených zvodov tečie až po bránu môjho brata začiatkom novembra bol som za starostkou obce akurát sa začala prerábka kultúrneho domu ja som sa opýtal kedy tie ríny odstráni či si mám čižmy na zimu keď bude pršať. Starostka mi odpovedala že nemusím keď bude pršať ona kúpi čižmy pre celú našu rodinu. 15.11.2018 podal som žiadosť na odstránenie výtokov dažďovej vody z domu pani Ďuriačovej na náš pozemok. Na zasadnutí obecného úradu starostka môj dopis ani nečítala povedala že neni žiadna pošta. Starostka obce zatajila ten list. Ja som trochu zanadával a išiel preč vonku som si uvedomil že chudáci poslanci nevedeli o čom rozprávam lebo naša starostka im zatajila ten list ktorý som podal. Nevedeli čo sa rieši. Pred týždňom bola z obecného úradu komisia a riešila tie problémové zvody len pre srandu naša rodina nebola pozvaná boli tam len Ďuriačový a komisia riešili problém bez nás. Ja s bratom sme náhodou išli okolo tak sme sa zapojili do rozhovoru. Riešia problém bez nás, pripadám si ako na divokom západe. Teraz brat má rozhodnutie komisie. To rozhodnutie písala starostka namiesto komisie. Rozhodnutím sa píše že voda z odtoku netečie na prístupovú cestu nachádzajú sa tam 3 zvody ktoré sú od cesty vzdialené 120 cm, 3/4 starostkinej strechy. Palo Koreň člen komisie mi povedal že keby to písal napísal by to inak. Pani starostka obce Bobot stojí vám tá hanba za to? Starosta obce má problém riešiť nie vytvárať. Ako môže starostka obce riešiť obecné problémy keď nevie riešiť tie svoje. Tento problém riešim so starostkou od októbra minulého roka. Na začiatku mi sľúbila rodina Ďuriačová že na uvedenú prístupovú cestu navezie štrk nič z toho čo sľúbila sa nestalo, stačí nám keď odstráni uvedené ríny z nášho pozemku aby z odtoku pri daždi nevytekala dažďová voda. Starosta obce by mal ísť príkladom a nerobiť žiadne problémy susedom.
 
comment Lubica Sevcikova

01.12.2018 19:33:16

V obci mame odpadkove kose na psie exkrementy. Odkedy boli rozmiestnene, nikto ich nevysypa, nedoplna sacky. Upadli do zabudnutia... Ze by dekoracia?
 
comment Danka Ďuriačová

19.10.2018 20:45:37

Anonymovi,

nikdy som neoprávnene nepoužila titul, ktorý nevlastním, ako všetci viete nevyštudovala som vysokú školu a nemám právo používať titul Mgr. a ani iný vysokoškolský titul. Keďže ctím zákon tejto republiky nepoužívam žiadny titul.

Čo sa týka údajného nezákonného zvolenia, odporúčam Vám, anonymovi, aby ste sa obrátili na komisiu, ktorá ma do tejto funkcie ustanovila. Tu už len podotýkam, že celá voľba prebehla v súlade so zákonom.

Teraz k Vám: neviem kto ste, ale vzhľadom na to, akým spôsobom ste použili túto otázku a kde ste ju položili, som sa rozhodla podať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa za prečin ohovárania, ktorý bol naplnený v celej skutkovej podstate. Dúfam, že OČTK zistia Vašu identitu a budeme sa môcť porozprávať osobne.

S pozdravom
Danka Ďuriačová

comment Osobny prispevok

16.10.2018 14:15:40

V obehu je informácia,že pani starostka kandidovala za riaditelku MŠ v Tr.Teplej nezakonne a nezakone bola aj zvolena a vraj podvadzala aj s titulom .

Je to pravda,pani starostka?

Prosim nezmazavat moj prispevok ako nevhodny. Prosim pani starostku o odpoveď.

Ďakujem
 

1 2 3 4 5 .. 9 | >>

Zdieľať: Google Facebook Twitter
 
História obce

Prečítajte si niečo z histórie našej obce a to obecnú kroniku, ktorú napísal Pavel Gašparovič Hlbina.

Čítaj viac »
Stránkové hodiny OÚ
Pomoc & Podpora

Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky k technickej stránke webu, neváhajte nás kontaktovať.

admin@bobot.sk »